Uzm.Psk. Erhan Özden
play

İlişki sorunlarını çözmek için terapi programında ne yaparız?

Bugün yaşadığınız sorunla bireysel kişiliğiniz, çocukluk yaşantınız, hayal kırıklıklarınız, ne varsa taşıdığınız, aralarındaki bağa odaklanırız.

Terapiye başlamanın en sağlıklı yolu: Teşhis Seansı

Gelin ilk seansınızda yaşadığınız sorunu analiz edip çözüm reçetenizi hazırlayalım. 45 dakikalık bu özel seansın ücreti 1500 TL‘dir.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
play

Online Randevu Alın

Telefonla Randevu Alın

Boşanma Kararsızlığı

Boşanma KararsızlığıBoşanma kararsızlığı sanıldığının aksine netleşerek ve karar alarak değil; kararın psikolojik yükünü anlayarak gevşeyecek ve çözülecek bir problemdir.

Kıskançlık Sorunu

Kıskançlık SorunuÇocukluktan itibaren kardeş, ebeveyn ya da arkadaşlarını kıskanma gibi normal duygular yaşarız. Ama kıskançlığın bir türü olan patalojik kıskançlık ilişkilerde çok ciddi problemlere yol açabilir.

Müdahaleci Ebeveyn Aile

Müdahaleci Ebeveyn Aile

Eşim ailesinden çok çekiniyor, ilişkimiz başkalarının tesiri altında çok öfkeleniyorum ne yapayım?

Aldatma / Aldatılma

AldatmaAldatma bir krizdir. Ve aynı zamanda bir fırsattır. Arkasındaki nedenler iyi anlaşılırsa ilişki eskisinden daha iyi bir hale gelebilir.

Terk Edilme Korkusu

Terk Edilme KorkusuTerk edilme korkusu çocukluktan getirilen güvensiz bağlanmanın bir sonucu olabilir ve ancak bağlanma problemi bağlamında ele alınarak iyileşebilir.

İlgi Eksikliği

İlgi EksikliğiÇiftlerden birinin yeterince ilgilenilmediğini hissetmesi sık karşılaşılan bir durumdur. İlişki ya da taraflardan birinin kendi yaşantısında var olan başka bir problemin habercisi olabilir.
Kronik Mutsuzluk

Kronik Mutsuzluk (Arzu Kaybı)

Çiftlerin artık adeta paralel bir hayata geçtiği, herkesin kendi dünyasını yaşadığı ve hazzın o ilişkide artık çok geride kaldığı bir ilişki halidir.

Narsist İlişki

Narsist İlişkiİlişkinin başlarında birbirinize duygusal olarak yakınlık gösterebilirken, zaman geçtikçe partneriniz duygusal ihtiyaçlarınızı ihmal etmeye başlayabilir. Bu durumda kendinizi yalnız ve anlaşılmaz hissediyor olabilirsiniz.

Borderline İlişki

Borderline İlişkiBorderline kişilikler bazen kendilerini çok iyi algılarken bazen çok yetersiz, güvensiz hissedebilirler. Kendilik algılarında olduğu gibi ilişki kurdukları kişileri algılamada da bu değişimler görülebilir.

Şizoid İlişki

Şizoid İlişkiBen varmışım, yokmuşum çok da önemli değil sanki senin için, her şeyi tek başına yapıyorsun, ben kendimi dışarıda hissediyorum.

Terapi programları ne işe yarar?

Terapi Programları
Bugüne kadar Teşhis Seansı’na katılan danışanlarımızın %80,5’i yaptığımız tespiti anlamlı buldu ve bir terapi programına başladı.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.