Uzm.Psk. Erhan Özden
play

İlişkinizdeki sorunları evlilik terapisi ile nasıl çözeceğiz?

Sorun yaşayan bir ilişkinin ilk seanstan son seansa çözüm haritasını Enstitü başkanımızdan dinleyin.

Terapiye başlamanın en sağlıklı yolu: Teşhis Seansı

Gelin ilk seansınızda yaşadığınız sorunu analiz edip çözüm reçetenizi hazırlayalım. 45 dakikalık bu özel seansın ücreti 1500 TL‘dir.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
play

Online Randevu Alın

Telefonla Randevu Alın

Test

İlişki check-up testiyle ilişkinizi test edin.

İlişki modelinizi 16 dakika içinde online sorularla tespit ederiz. İlişkinize özgü uzmanımızın videosunu gösteririz. Ücretsiz.

Evlilik terapisinin bilimsel sonuçları

MakaleEvlilik terapisinin ilişkideki etkisi üzerine uluslararası üniversitelerde yapılmış
5 büyük araştırmayı inceleyin.

Benim için en doğru terapist hangisi nasıl bulacağım?

char-nasil
play

Bu doğruluğun kriteri nedir? Aldığı lisans eğitimi mi, mesleki eğitimi mi, cinsiyeti mi, yaşı mı çok fazla soru vardır.

Biz Sağduyu Danışmalık ve Evlilik Enstitüsü bünyesinde bunun farkında olduğumuz için özel bir süreç tanımlıyoruz: Teşhis Seansı.

Burada danışanın bize getirdiği sorunu dinlemek ve arkasındaki sebepleri teşhis etmenin yanında o kişi için en doğru terapi tekniğini ve taripsti de bulmaya çalışıyoruz.

İlişkinizdeki sorunları evlilik terapisi ile nasıl çözeceğiz?​ videomuzun konuşma metni.

Şu an ilişkinizle ilgili bir tıkanma yaşıyor olabilirsiniz. Ya da ilişkinizin sürüp sürmeyeceğiyle ilgili endişe hissediyor olabilirsiniz.

Ne yapacağınızı bilemediğiniz, sanki birinin ilişkinize dair bir şey söylemesine ihtiyaç duyduğu bir yerde olabilirsiniz.

Bu dönemlerde hızlı karar almayıp orada ne olduğu anlayacak kadar zaman geçiriyor olmak sorun ne olursa olsun o ilişkiye iyi geliyor.

İkinci olarak bu iyi bir haber aslıda. İlişki bir kriz yaşıyorsa ilişkideki taraflar bir nevi büyüme sancısı yaşıyor demektir. Çok statik olmayan ilişki bizim en sevdiğimiz ilişkidir çünkü çocukluğumuzdan bu yana bir takım deneyim ve yaralarla gelmiş oluyoruz. İçimizde saklı bazı korkularımız hayal kırıklığımız biz onları unutsak bile orada duruyorlar ta ki ilişki içinde bir kriz yaşandığında bunları tekrar hatırlar hale geliyoruz. O yaralarımızı fark etmek ve dönüştürmek için bir fırsat olduğunu fark etmemiz önemli.

Yolculuk başlıyor: önce bir Teşhis Seansı yapıyoruz orada neler oluyor, dinliyor bizdeki adını koyuyor ve çözüm yolunu paylaşıyoruz sizinle. Çiftlerimiz çoğunlukla bunu duyduklarında şaşırıyorlar çünkü hiç beklemedikleri bir yerde oluyor sorunun odağı.

Sonrasında gerçekten anlaşıldıklarını hissettikten sonra bir çözüm yolu teklif edilmesi aşaması bile çifte çok iyi geliyor. Bu yol içinize sinerse 5 aylık 20 seanslık çift terapisi yolculuğuna alıyoruz sizi. Tam da size uygun ilişkinize özgü tekniklerle çalışacak psikoterapistimize yönlendiriyoruz.

WhatsApp Danışma Hattı

Eşim terapiye gelmek istemiyor. Ne yapayım?

Formu doldurun, çift terapisi uzmanımız sizi arasın. Bu konudaki önerisini paylaşsın.

WhatsApp Danışma Hattı

Doğum gününüze özel ücretsiz check-up seansına katılın

Doğum gününüzden 1 gün önce sizi arayıp ücretsiz seansa davet edelim. Dünden bugüne hayatınıza birlikte bakalım ve anlayalım şimdi neredeyiz.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.