psk-dr-Ava-Sirin-Tav-mor
play

Cinsel terapilerde ne yapılır izleyin.

İyi bir iletişim ve yakınlaşmanın ürünü olan cinsellik alanındaki sorunları görmezden gelmek ileride büyük problemlere yol açabilir. Uzmanımız ile çözüme odaklı tedavi oluşturmak mümkün.

Terapiye başlamanın en sağlıklı yolu: Teşhis Seansı

Gelin ilk seansınızda yaşadığınız sorunu analiz edip çözüm reçetenizi hazırlayalım. 45 dakikalık bu özel seansın ücreti 1500 TL‘dir.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
play

Online Randevu Alın

Telefonla Randevu Alın

Cinsel Terapi Programı

Cinsel TerapilerVajinismus, erken boşalma, cinsel isteksizlik, ereksiyon zayıflığı gibi sorunlarla başvuran danışanların psikoterapiyle tedavisini içerir.

Cinsel terapilerde ne yapıyoruz videomuzun konuşma metni.

Cinsellik yakın ilişkilerde önemli bir konu. Yakın ilişkilerin turnusol kağıdı gibi düşünebiliriz cinselliği. Çünkü aslında iyi bir iletişim ve yakınlaşmanın ürünüdür iyi bir cinsel yaşam.

İlişkilerin cinsellik kısmında sorun yaşayan çiftlerin ilerleyen dönemde evlilik problemi yaşadıklarını ve bu alanı özellikle görmezden geldiklerinde de sorunun büyüyerek evlilik için büyük bir probleme dönüştüğünü görüyoruz.

Genellikle insanlar cinsellikten konuşmaktan hoşlanmıyorlar biraz daha geleneksel toplum yapısında yetiştiğimiz için. Cinsel eğitim, cinsel bilgilendirme ve çiftlerin karşılıklı olarak birbirleriyle cinsellik alanında ne istediklerini konuşamadıklarını görüyoruz çift terapilerinde. İlişkideki cinsel problemler, bazen çift ilişkisindeki iletişimin kuvvetlenmesi ve dinamiklerdeki problemin çözülmesi ile kendiliğinden çözülebiliyor. Bazen de ilişkinin başından beri olan ve göz ardı edilen cinsel işlev bozuklukları olabiliyor. Ya da bazen bazı ilişkilerde dönemsel olarak çeşitli sebeplerden cinsel işlev bozuklukları görülebiliyor. Bu durumda sorunun ne zaman ne şekilde ortaya çıktığını tespit edip çözüme dönük bir tedavi oluşturmak mümkün.

Cinsel terapi partnerle birlikte yürütülecek bir tedavi en sağlıklı şekilde. Yine de bireysel başvurularda da çifte problemi taşıyan kişi üzerinden yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Psikoterapi Nedir?

Psikoterapi nedirPsikoterapi kişilerin daha mutlu bir hayata erişebilmeleri için gösterecekleri bireysel çabaya rehberlik eden bilimsel bir keşiftir.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.

Biriyle konuşmam lazım!

WhatsApp Danışma HattıFormu doldurun, uzmanımız sizi arasın, sorununuzu çözmeye yönelik tavsiyelerini paylaşsın. Ücretsiz.

WhatsApp Danışma Hattı

Bir yakınım için destek arıyorum

Formu doldurun, uzmanımız sizi arasın. Yakınınızla ilgili önerisini paylaşsın. Ücretsiz.

WhatsApp Danışma Hattı

WhatsApp Danışma HattıBize haftanın 7 günü
09:00 – 21:00 saatleri arasında WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.