Psk. Dr. Fulya Artukoğlu Tepret
Videoyu oynat

Bireysel Terapi Alanında Çalışan Uzmanlarımız

Aldığınız bireysel terapinin arkasında hem psikoterapistinizin kendi becerileri hem de Enstitü’nün süpervizyonlarının deneyimi vardır.

Psk. Öznur Saylık

Lisans: İstanbul Üniversitesi 05/2024 itibarı ile kurumumuzda 1195 seans gerçekleştirdi.

Uzm.Psk. Ece Öztürk

Lisans: FMV Işık Üniversitesi

05/2024 itibarı ile kurumumuzda
1495 seans gerçekleştirdi.

“Bireysel Terapi Alanında Çalışan Uzmanlarımız” videomuzun konuşma metni.

Sağduyu Terapi olarak öncelikle farklı ekollerden oluşan süpervizör ekibin kendi yapmış oldukları binlerce seans deneyimlerine ve teorik bilgilerine dayanarak Türkiye’nin lisans programlarını ve çeşitli mesleki eğitim programlarını çok üstün başarılarla bitirmiş psikoterapistleri seçerek bir ekip oluşturmuş durumdayız. Ve bu ekibe Sağduyu Terapi’ye dahil olduktan sonra en az 1 yıl olan süpervizyon eğitimi sunuyoruz. Daha sonrasında ise haftalık süpervizyonlar ile terapistlerimizin çalışma tekniklerini, odada yaptıklarını, yapmadıklarını dinliyor gerek duyarsak süpervizyonlarımızın perspektifinden geri bildirimlerde bulunuyoruz.

Dolayısıyla Sağduyu Terapi’den aldığınız bireysel terapinin arkasında hem psikoterapistlerinizin kendi becerileri hem de enstitünün süpervizyonlarının deneyimi vardır.

Terapiye başlamanın en sağlıklı yolu: Teşhis Seansı

Gelin ilk seansınızda yaşadığınız sorunu analiz edip çözüm reçetenizi hazırlayalım. 45 dakikalık bu özel seansın ücreti erken ödeme indirimiyle bireysel terapi için 700 TL, çift terapisi için 900 TL’dir.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
play

Online Randevu Alın

Telefonla Randevu Alın

Benim için en doğru terapist hangisi nasıl bulacağım?

Uzm.Psk. Erhan Özden
Hakkındaki Videoyu Oynat Uzm.Psk. Erhan Özden

Bu doğruluğun kriteri nedir? Aldığı lisans eğitimi mi, mesleki eğitimi mi, cinsiyeti mi, yaşı mı çok fazla soru vardır.

Biz Sağduyu Danışmalık ve Evlilik Enstitüsü bünyesinde bunun farkında olduğumuz için çift terapisine başlarken özel bir süreç tanımlıyoruz: Teşhis Seansı. Burada danışanın bize getirdiği sorunu dinlemek ve arkasındaki sebepleri teşhis etmenin yanında o kişi için en doğru çift terapisi tekniğini ve terapisti de bulmaya çalışıyoruz.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.