Uzm.Psk. Ece Öztürk
Hakkındaki Videoyu Oynat Uzm.Psk. Ece Öztürk

Uzmanımızdan bir video.

Çiftlerde İlgi Eksikliği

Çiftlerden birinin parteri tarafından yeterince ilgilenilmediğini hissetmesi çok sık karşılaşılan bir durumdur. İlişkide ya da taraflardan birinin yaşantısındaki bir problemin habercisi olabilir.

Uzm.Psk. Ece Öztürk
Uzm.Kln.Psk. Ece Öztürk
Lisans: University Institute of Lisbon / FMV Işık Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Lisans Üstü: FMV Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji

04/2024 itibarı ile kurumumuzda
1495 seans gerçekleştirdi.

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleEce Öztürk FMV Işık Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur.

Lisans eğitiminin bir dönemini, öğrenci değişim programı kapsamında, Portekiz’de bulunan University Institute of Lisbon’da tamamlamıştır. Ardından FMV Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını yüksek onur derecesiyle tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Bu eğitim programı kapsamında üniversitenin psikolojik danışmanlık merkezinde süpervizyon eşliğinde psikoterapi hizmeti vermiştir. Hasta gözlemlerini içeren klinik stajını ise Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yapmıştır.

2018 yılında I.P.I – Uluslararası Z. Moreno Psikodrama Enstitüsü’nde başladığı “Psikodrama Grup Psikoterapisi” eğitimine devam etmektedir. Psike İstanbul bünyesinde gerçekleştirilen “Psikanalize Giriş Seminerleri” isimli seminer programını tamamlamış ve Dr. Richard G. Erskine’den “İntegratif Psikoterapi’ye Giriş” eğitimlerini almıştır. Yanı sıra “Psikotravmatoloji ve Kriz Müdahale” eğitimi vardır.

Yaklaşık bir yıl süreyle Uzm.Psk. Erhan Özden ve Uzm.Psk. Gözde Bilenser’den danışanlarıyla ilgili süpervizyon almıştır. Şu an Evlilik Terapileri Enstitüsü / Sağduyu Danışmanlık bünyesinde bireysel ve çift terapileri alanlarında danışan görmektedir. İleri düzeyde ingilizce bilmektedir.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Uzm.Psk. Ece Öztürk
Hakkındaki Videoyu Oynat Uzm.Psk. Ece Öztürk

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.