Psk. Hasan Basri Demiröz
Hakkındaki Videoyu Oynat Psk. Hasan Basri Demiröz

Uzmanımızdan bir video.

Çocuğum terapiye gelmek istemiyor, ne yapacağım?

Terapi davetinizin aynı zamanda sizi de içerdiğini, nerelerde hata yaptığınızı anlamak için terapi almak istediğinizi paylaşabilirsiniz.

Psk. Hasan Basri Demiröz

Psk. Hasan Basri Demiröz

Lisans: Sakarya Üniversitesi

06/2024 itibarı ile kurumumuzda
1220 seans gerçekleştirdi.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk. Hasan Basri Demiröz
Hakkındaki Videoyu Oynat Psk. Hasan Basri Demiröz

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleLisans eğitimini Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince asistan olarak görev yapmış ve bölümün çeşitli organizasyonlarında bulunmuştur.

Daha sonra yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji’de almıştır. Yüksek lisansını oyun terapisi alındaki tezi ile tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sırasında çeşitli rehabilitasyon ve okullarda staj programlarına girmiş, lisans eğitimi bitince özel bir okulda görevine başlamıştır. Burada 13 psikolog ve psikolojik danışmana başkanlık yapmış olan Hasan Basri, çeşitli projelere katılmış ve çocuklarla birlikte birçok iyileştirici çalışma, psikoeğitim yapmıştır. 2016-2018 yıllarda Reyhana Seedat’tan oyun terapisi eğitim programına girmiş ve kendisinden aldığı süpervizyonlar sonrası Oyun Terapisi Uygulayıcı Sertifikası almıştır. Aldığı eğitimlerden sonra daha çok kum terapisi, kukla terapisi ve çocuk merkezli oyun terapisi üzerine yoğunlaşmıştır. Çalıştığı kurumlarda oyun odası ve kum odaları kurmuş, çocuklarla çalışmalarına devam etmiştir.

Mehmet Teber’den çocuk alanına yönelik “Çocuk Psikopatolojisi”, “Çocuklarla İlk Görüşme” gibi birçok eğitim almıştır. Doç. Dr. Vahdet Görmez’in “Çocuklarda ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi” eğitim programına girmiş ve sertifikasyonunu almıştır. Ayrıca, kişilik yapısını açıklamaya yönelen enneagram ile ilgilenmiş, İsmail Acarkan’dan “Enneagram Temel Eğitimi”, “İleri Düzey Enneagram Eğitimi”, “Enneagram Gelişim Sevileri” gibi birçok eğitim almış ve Enneagram Danışmanlık ile birlikte birçok projede yer almıştır.

Temel uzmanlık alanı çocuklar, çocuk psikolojisi, oyun terapisi ve ennagram olan Hasan Basri; özel okullarda psikolojik danışmanlık görevine devam etmektedir. Oyun terapisi süpervizyonlarını almaya devam ederek, çocuklara yönelik terapi hizmetini sürdürmektedir.

Profesyonel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk. Hasan Basri Demiröz
Hakkındaki Videoyu Oynat Psk. Hasan Basri Demiröz

Uzmanımızın Videoları

MakaleUzmanlarımız listelerine sürekli yeni videolar ekliyor. Bugüne kadar yayımlanan tüm videoları görün.

Çocuğunuzun terapiye ihtiyacı var mı anlamanın en sağlıklı yolu: Teşhis Seansı

Uzman pedagogumuz sorunu çocuğunuzla birlikte analiz edip çözüm reçetesini paylaşsın. 45 dakikalık bu özel seansın ücreti erken ödeme indirimiyle 700 TL’dir.

Teşhis Seansı
play

Telefonla Randevu Alın

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.