Uzm.Psk. Çisem Akın
Play Video

Uzmanımızdan bir video.

Eşinizin ve sizin kişilik modelini tespit etmek ne işimize yarar?

ilişkinizin içinde kişilik yapılarınızın birbiriyle yaşadığı sürtüşmenin arkasına sızabilmek, oradaki yarayı duyabilmek…

Uzm.Psk. Çisem Akın
Uzm.Kln.Psk. Çisem Akın
Lisans: Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Lisans Üstü: Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü

01/2023 itibarı ile kurumumuzda
190 seans gerçekleştirdi.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Uzm.Psk. Çisem Akın
Play Video about Uzm.Psk. Çisem Akın

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleAbant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur.

Yüksek lisans eğitimini  Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nde tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Biriminde süpervizyon eşliğinde Şema Terapi Yönelimli Psikoterapi Uygulamaları gerçekleştirmiştir.

Kendisinin ilk iş deneyimi Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesidir. 2011-2016 yılları arasında bu hastanenin birçok biriminde görev alıp danışanlarına hizmet vermiştir. Ardından 2016-2021 yıllarında Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde yine Klinik Psikolog olarak çalışmıştır. Hastaneye bağlı bir birim olan Kadına Yönelik Şiddet Tanı Rehabilitasyon Merkezinde 3 yılı aşkın bir süre şiddet mağduru kadınlara  psikoterapi desteği vermiştir.

Dr. Alp Karaosmanoğlu tarafından verilen The ınternational Society of Schema Therapy (ISST) onaylı Şema Terapi eğitimini tamamlamıştır. Şema Terapi süpervizyonlarını Klinik Psikolog Esra Ersayan’dan almıştır.

CBTİstanbul bünyesinde Dr. Emel Stroup tarafından verilen Beck Yönelimli Kognitif Terapi eğitimlerini ve yine Türk Psikologlar Derneği tarafından verilen Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

Prof Dr. Doğan Şahinden Kişilik Bozukluklarında Psikodinamik Yönelimli Psikoterapi Eğitimleri almıştır. Projektif Testler Derneği Prof. Dr. Tevfika Tunaboylu İkizden Psikodinamik Yönelimli Rorschach Eğitimini almıştır.

Kendisi 10 yılı aşkın bir süredir psikoterapisttir ve terapi uygulamalarında ağırlıklı olarak Şema Terapi kullanmaktadır.

Uzmanlık alanları kişilik bozuklukları, depresyon, kaygı bozukluğu ve ilişki problemleridir.

Değersizlik, yetersizlik, yalnızlık duyguları, mutsuzluk çökkünlük, terk edilme ayrılma kaygıları, ilişkilerde bağımlılık, düşük özgüven ve benlik saygısı, kişiler arası ilişki sorunları ile çalışmaktadır.

Profesyonel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Uzm.Psk. Çisem Akın
Play Video about Uzm.Psk. Çisem Akın

Uzmanımızın Videoları

MakaleUzmanlarımız listelerine sürekli yeni videolar ekliyor. Bugüne kadar yayımlanan tüm videoları görün.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.