Uzm. Psk. Bengisu Kazak
Play Video about Uzm. Psk. Bengisu Kazak

Uzmanımızdan bir video.

Eşinizin ve sizin kişilik modelini tespit etmek ne işimize yarar?

ilişkinizin içinde kişilik yapılarınızın birbiriyle yaşadığı sürtüşmenin arkasına sızabilmek, oradaki yarayı duyabilmek…

Uzm. Psk. Bengisu Kazak

Uzm.Psk. Bengisu Kazak

Lisans: Üsküdar Üniversitesi
01/2023 itibarı ile kurumumuzda
420 seans gerçekleştirdi.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
Play Video about Uzm. Psk. Bengisu Kazak

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleÜsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümüne 2013 yılında girdi. Lisans hayatı devam ederken, son senesinde yüksek lisans yapmaya hak kazandı ve Klinik Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldu.

Yüksek Lisans tezini ‘Çocukluk Çağı Bağlanmalarının Kimlik Gelişim Sorunları ve Psikopatoloji ile İlişkisi’ üzerine yazdı. Lisans eğitimi boyunca Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı’nda Prof. Dr Öget Öktem ile afazili hastalarla çalıştı. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi süresince Np Beyin Hastanesi’nde bir çok hasta grubunu gözlemleme fırsatı buldu ve Prof Dr. Nevzat Tarhan ve ekibi ile konsültasyonlara katıldı.

Pedamed Tıp Merkezi’nde Öğrenme Güçlüğü (Disleksi) seanslarına katıldı. Çocuk Değerlendirme Testleri yaparak, Pedamed Çocuk Akademisi’nde oyun terapileri seanslarına katıldı.Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Çocuk Ve Ergen Psikiyatristiyle çalıştı. Sonrasında Neuroline Kliniği’nde dikkat eksikliği olan çocuklar ve yetişkinlere danışmanlık hizmetinde bulundu. Okullarda öğretmenlere, ailelere ve çocuklara seminerler verdi.

Türk Psikologlar Derneği’nden Wisc-4 Zeka Testi Eğitimi’ni, Emre Konuk’tan EMDR Yetişkin Eğitimi, Prof. Dr. Ümran Korkmazlar’dan EMDR Çocuk Eğitimi’ni, Mehmet Teberden ise Oyun Terapisi Eğitimi almıştır. Bunların dışında Çözüm Odaklı Psikoterapi Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Disleksi Eğitimleri de almıştır. Alanıyla ilgili birçok workshopa ve projelere katılmıştır. Halen çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmakta ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Profesyonel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
Play Video about Uzm. Psk. Bengisu Kazak

Uzmanımızın Videoları

MakaleUzmanlarımız listelerine sürekli yeni videolar ekliyor. Bugüne kadar yayımlanan tüm videoları görün.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.