Psk. Gülcan Yılmaz
Play Video about Psk. Gülcan Yılmaz

Uzmanımızdan bir video.

Öğrenme güçlüğü yaşayan çocuklar ne hisseder?

Öğrenme güçlüğü ne kadar erken fark edilip uygun müdahale yapılırsa çocuğun okul ve sosyal hayatı için o kadar iyi sonuçlar alınır.

Psk. Gülcan Yılmaz

Psk. Gülcan Yılmaz

Lisans: İstanbul Üniversitesi

07/2022 itibarı ile kurumumuzda
135 seans gerçekleştirdi.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk. Gülcan Yılmaz
Play Video about Psk. Gülcan Yılmaz

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleLisans eğitimini Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca çocuklar üzerine staj ve projelerde yer almıştır.

Lisans döneminde evlat edinme biriminde ve rehabilitasyon merkezinde çocukları daha yakından gözlemleme imkanı olup aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi NP Beyin hastanesinde çocuk ve yetişkin konsültasyonlarını gözlemlemiştir. Meslektaşları ile devlet korumasından ayrılan çocukların sosyal hayata adaptasyonu için bir proje hazırlamıştır. Tüm bu çalışmalardan sonra derece ile bitirdiği eğitim hayatının ardından bir danışmanlık merkezinde profesyonel kariyerine başlamıştır.

Kariyerini desteklemek adına Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden Oyun Terapisi Sertifikasını, Uzm. Psikolog Bengisu Kazak’tan Farklı Çalışan Beyin: Disleksi eğitimini ve Akademidisleksi tarafından verilen PREP sertifikasını almıştır. Çocuklarda özgül öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

Profesyonel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk. Gülcan Yılmaz
Play Video about Psk. Gülcan Yılmaz

Uzmanımızın Videoları

MakaleUzmanlarımız listelerine sürekli yeni videolar ekliyor. Bugüne kadar yayımlanan tüm videoları görün.

Çocuğunuzun terapiye ihtiyacı var mı anlamanın en sağlıklı yolu: Teşhis Seansı

Uzman pedagogumuz sorunu çocuğunuzla birlikte analiz edip çözüm reçetesini paylaşsın. 45 dakikalık bu özel seansın ücreti 300 TL’dir.

Teşhis Seansı
play

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.