Psk. Gülcan Yılmaz
Play Video

Uzmanımızdan bir video.

Öğrenme güçlüğü yaşayan çocuklar ne hisseder?

Öğrenme güçlüğü ne kadar erken fark edilip uygun müdahale yapılırsa çocuğun okul ve sosyal hayatı için o kadar iyi sonuçlar alınır.

Psk. Gülcan Yılmaz

Psk. Gülcan Yılmaz

Lisans: İstanbul Üniversitesi

01/2022 itibarı ile kurumumuzda
120 seans gerçekleştirdi.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk. Gülcan Yılmaz
Play Video

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleLisans eğitimini Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca çocuklar üzerine staj ve projelerde yer almıştır.

Lisans döneminde evlat edinme biriminde ve rehabilitasyon merkezinde çocukları daha yakından gözlemleme imkanı olup aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi NP Beyin hastanesinde çocuk ve yetişkin konsültasyonlarını gözlemlemiştir. Meslektaşları ile devlet korumasından ayrılan çocukların sosyal hayata adaptasyonu için bir proje hazırlamıştır. Tüm bu çalışmalardan sonra derece ile bitirdiği eğitim hayatının ardından bir danışmanlık merkezinde profesyonel kariyerine başlamıştır.

Kariyerini desteklemek adına Uludağ Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden Oyun Terapisi Sertifikasını, Uzm. Psikolog Bengisu Kazak’tan Farklı Çalışan Beyin: Disleksi eğitimini ve Akademidisleksi tarafından verilen PREP sertifikasını almıştır. Çocuklarda özgül öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

Profesyonel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk. Gülcan Yılmaz
Play Video

Uzmanımızın Videoları

MakaleUzmanlarımız listelerine sürekli yeni videolar ekliyor. Bugüne kadar yayımlanan tüm videoları görün.

Çocuk Teşhis Seansı’na katılın.

Gözlemlediğiniz sorunu çocuğunuzla birlikte analiz edip çözüm haritasını paylaştığımız 45 dakikalık seanstır. Ücreti 250 TL’dir.

Uzm. Psk. Bengisu Kazak
play

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.