Psk. Dnş. Arzu Korkmaz
Play Video about Psk. Dnş. Arzu Korkmaz

Uzmanımızdan bir video.

Hangi bireysel sorunlar psikoterapiyle çözülür?

Terapi süreci çok da yüzleşmek istemediğimiz, bakmak istemediğimiz yerlere yönümüzü döndüğümüz ve daha derinlere doğru baktığımız bir yer.

Psk.Dnş. Arzu Korkmaz

Psk.Dnş. Arzu Korkmaz

Lisans: Kocaeli Üniversitesi
01/2023 itibarı ile kurumumuzda
502 seans gerçekleştirdi.

Kişisel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Bireysel Sorunlar
Play Video about Psk.Dnş. Arzu Korkmaz

Profesyonel Öz Geçmişi

MakaleLisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nde tamamlamıştır.

Lisans eğitiminden sonra  Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilmekte olan, Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (European Association for Behaviour and Cognitive Therapies EABCT)’nin eğitim standartlarına göre düzenlenen Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimini başarıyla tamamlamıştır. (450 saat). Sonrasında İstanbul Avrupa Seksoloji Birliği bünyesinde Prof. Dr. Mehmet Zihni SUNGUR tarafından verilmekte olan Bilişsel – Davranışçı – Sistemik Çift ve Cinsel Terapi Eğitimini almıştır. (64 Saat)

İstanbul Evlilik Terapileri Enstitüsü & Sağduyu Danışmanlık bünyesinde Imago Relationship Institute sertifikalı terapisti Uzm. Psk. Erhan Özden tarafından verilen Imago Çift Terapisi Atölyesini tamamlayan Arzu Korkmaz, mesleği ile ilgili farklı konularda, alanında uzman kişiler ve kurumlar tarafından verilen bir çok seminer, eğitim, konferans ve atölyelere katılmıştır.

Kosova Body Psychotherapy Association tarafından verilen Beden Psikoterapisi Eğitimi ve Atölye Çalışması’nın yanı sıra Psikolojik Danışmada Terapötik Kartların Kullanımı Eğitimi, Çocuk Koruma Kanunu Danışmanlık Tedbiri Kararları Uygulayıcı Eğitimi, Çözüm Odaklı Psikoterapi Eğitimi, Bağımlılıkla Mücadele Kursu almıştır.

Uzman Psikolog Gözde Bilenser tarafından verilmekte olan Aile Terapisi Eğitim Programına devam etmektedir. Halihazırda da CBT ve Psikodinamik yönelimli süpervizyon süreçleri ile birlikte  Evlilik Terapileri Enstitüsü & Sağduyu Danışmanlık bünyesinde bireysel psikoterapi ve çift psikoterapisi yapmaktadır.

Profesyonel Öz Geçmişini kendi ağzından dinleyin.

Psk.Dnş. Arzu Korkmaz
Play Video about Psk.Dnş. Arzu Korkmaz

Uzmanımızın Videoları

MakaleUzmanlarımız listelerine sürekli yeni videolar ekliyor. Bugüne kadar yayımlanan tüm videoları görün.

Canlı yayınlarımızı izlemek için bizi takip edin.